Wurm Czysta Tapicerka
Kompleksowe usługi czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzinCzyszczenie wykładzin Wrocław

Czyszczenie wykładzin - Wrocław i okolice.

Dla tych z Państwa, którzy zainteresowani są usługą: profesjonalne pranie wykładzin, Wrocław ma do zaoferowania fachowe usługi świadczone przez firmę WURM! Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, posiadany sprzęt oraz kwalifikacje pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić czyszczenie wykładzin biurowych na bardzo wysokim poziomie, gwarantując doskonały efekt.

Pranie wykładzin u klienta w lokalu

Czyścimy wykładziny biurowe wykorzystując sprawdzone, skuteczne i bezpieczne metody oraz środki chemiczne. Dojeżdżamy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, biur, instytucji publicznych. Pranie wykładzin we Wrocławiu to jedna z naszych kluczowych usług. Realizujemy również takie działania jak: czyszczenie dywanów, pranie tapicerki meblowej oraz czyszczenie tapicerki samochodowej.

Pranie wykładzin biurowych - Wrocław

Czyszczenie wykładzin to nasza specjalność. Do największych zalet prania wykładzin biurowych naszymi metodami, zalicza się:

Usuwanie specyficznych zabrudzeń

Utrzymanie dywanów i wykładzin w dobrym stanie nie należy do prostych zadań - kurz, piach, plamy po jedzeniu, trudne do zmycia zabrudzenia... Regularne pranie wykładzin standardowymi metodami może nie wystarczyć w przypadku uciążliwych, trudnych do zmycia plam i zabrudzeń. W takich przypadkach niezbędna okazuje się pomoc firm, dla których pranie wykładzin stanowi "specjalność zakładu". Długoletnie doświadczenie sprawia, że wiemy jak zastosować takie działania i środki, które pozwolą pozbyć się uporczywych plam i odmienić wygląd wykładziny w biurze, gabinecie czy domu.

Usuwanie sierści zwierząt domowych

Z sierścią zwierząt domowych najczęściej mamy do czynienia w przypadku gęstych dywanów, jednak również wykładziny niejednokrotnie wymagają oczyszczenia. Pranie wykładziny obejmuje w naszej firmie nie tylko likwidację plam, nieprzyjemnych zapachów czy po prostu - odświeżenie, ale również usunięcie sierści naszych pupili.

Likwidowanie uciążliwych zapachów

Wykładziny, które przez wiele lat nie były prane w profesjonalny sposób, mogą niestety wywoływać nieprzyjemny zapach w miejscu pracy, np. biurze lub w domu. Winę za taki stan rzeczy ponosi dym z papierosów, resztki jedzenia, mocz czy zwierzęta. Trudno w takich przypadkach o stosowanie domowych metod - będą one nieskuteczne. Jeśli chodzi o skuteczne i profesjonalne pranie wykładzin Wrocław jest miejsce, gdzie swoje usługi świadczy firma WURM. Nieprzyjemne zapachy nie mają z nami szans!

Przywracanie oryginalnego koloru

Wysłużone wykładziny często kompletnie nie przypominają tego, jak wyglądały w dniu zakupu. Kolory są przytłumione, wyblaknięte, a wykładzinie brakuje świeżości. Czyszczenie i pranie wykładzin biurowych pozwala przywrócić koloryt i sprawić, że wykładzina prezentuje się świeżo i efektownie.

WURM - profesjonalne czyszczenie wykładzin - Wrocław

Pranie wykładzin, podobnie jak pranie dywanów czy czyszczenie tapicerki meblowej, to usługa wymagająca doświadczenia, znajomości metod i technik prania (np. prania metodą ekstrakcyjną), umiejętnego stosowania środków chemicznych oraz dużej dokładności i staranności. Czyszczenie wykładzin, pranie dywanów, usuwanie sierści, impregnacja - to wszystko zadania dla profesjonalistów. Działamy na terenie Wrocławia i okolicznych gmin powiatu wrocławskiego. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa, biura, urzędy, instytucje publiczne. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy - zadzwoń! Dostosowujemy ofertę do potrzeb każdego klienta. Czyszczenie wykładzin biurowych we Wrocławiu to tylko część naszej działalności. WURM świadczy również takie usługi jak: