Wurm Czysta Tapicerka
Kompleksowe usługi czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzinOzonowanie samochodów / Czyszczenie klimatyzacji - Wrocław

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji - Wrocław i okolice

Dla tych z Państwa, którzy zainteresowani są usługą: profesjonalne odgrzybianie klimatyzacji, Wrocław ma do zaoferowania fachowe usługi świadczone przez firmę WURM! Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, odpowiedni sprzęt i umiejętności naszego zespołu, jesteśmy w stanie zapewnić skuteczne czyszczenie klimatyzacji w Państwa samochodzie.

WURM. Ozonowanie i profesjonalne odgrzybianie klimatyzacji - Wrocław

Fachowy serwis klimatyzacji samochodowej nie jest możliwy jedynie za pomocą środków dezynfekujących. Ozonowanie pozwala natomiast dotrzeć w każdej, nawet najbardziej zagłębione miejsce, dzięki czemu mamy pewność, że bakterie i drobnoustroje zostaną wyeliminowane. Ozonowanie samochodu we Wrocławiu warto zlecić fachowcom z dużym doświadczeniem. Na terenie miasta Wrocław świadczymy usługi w tym zakresie już od wielu lat, a nasi kliencie w mieście Wrocław i okolicy chętnie polecają naszą ofertę.

Najważniejsze zalety ozonowania samochodów

Do największych zalet ozonowania klimatyzacji samochodów zalicza się:

Dlaczego odgrzybianie klimatyzacji jest ważne?

Układ klimatyzacji jest miejscem szczególnie narażonym na powstawanie szkodliwych bakterii, drobnoustrojów, pleśni i grzybów. Wynika to wprost ze zmian temperatury, jakie mają miejsce w układzie klimatyzacji oraz wysokiego stopnia wilgoci na skutek skraplającej się pary. Aby funkcjonowanie klimatyzacji w samochodzie nie wpływało w negatywny sposób na nasz stan zdrowia (szczególnie układ oddechowy), zaleca się regularny przegląd klimatyzacji, a w razie potrzeby - serwis klimatyzacji samochodowej. Po pierwsze, należy regularnie wymieniać filtr kabinowy. Drugi aspekt to regularna konserwacja, polegająca na odgrzybianiu klimatyzacji. Innymi słowy - dezynfekcja klimatyzacji powinna być na stałe wpisana do naszego kalendarza.

WURM - profesjonalne ozonowanie klimatyzacji we Wrocławiu

Z naszej oferty korzystają na ogół klienci, którzy chcą jednocześnie wyczyścić wnętrze pojazdu oraz układ klimatyzacji. W tym celu przeprowadzamy ozonowanie układów klimatyzacji. Ozon to doskonałe narzędzie do likwidacji pleśni, grzybów, wirusów, a także nieprzyjemnych zapachów. Warto wiedzieć, że podczas każdego ozonowania, musi nastąpić również wymiana filtra kabinowego. Profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej powinien obejmować ten proces. Dzięki niemu można zadbać o większe bezpieczeństwo osób przebywających w samochodzie. W mieście Wrocław mogą Państwo skorzystać z usługi: ozonowania i czyszczenia klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu to tylko część naszej działalności. WURM świadczy również takie usługi jak: