Wurm Czysta Tapicerka
Kompleksowe usługi czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzinPranie i czyszczenie dywanów Wrocław

Profesjonalne czyszczenie dywanów - Wrocław i okolice

Firma WURM wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w praniu dywanów i wykładzin, zapewniając mieszańcom Wrocławia i okolic usługi najwyższej jakości. Oferta Wurm obejmuje czyszczenie dywanów i czyszczenie wykładzin u klienta w lokalu, ale również takie usługi jak czyszczenie tapicerki samochodowej oraz pranie tapicerki meblowej. Działamy na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości, gdzie dojeżdżamy z naszą usługą. Do czyszczenia dywanów używany jest wysokiej jakości sprzęt oraz sprawdzone środki piorące. Czyścimy dywany wykonane z różnych materiałów, a dzięki odpowiednim technikom jesteśmy w stanie dotrzeć do głębi dywanu i poradzić sobie z wyjątkowo "trudnymi" zabrudzeniami.

Zalety prania dywanów przez firmę WURM

Wurm to profesjonalna firma zajmująca się praniem dywanów u klientów. Do największych zalet prania dywanów naszymi metodami, zalicza się:

Usuwanie plam i zabrudzeń

Utrzymanie dywanów w nieskazitelnej czystości nie należy do prostych zadań i doskonale to rozumiemy. Jeśli potrzebujesz usługi, jaką jest pranie dywanów, Wrocław jest miastem, w którym taką znajdziesz! A wszystko to dzięki firmie WURM. Uporczywe plamy i zabrudzenia nie mają z nami szans! Czyszczenie dywanów pozwala uporać się z wieloletnimi naleciałościami, takimi jak plamy po jedzeniu, kawie, kosmetykach lub po prostu - na skutek standardowego użytkowania dywanu przez kilka czy kilkanaście lat.

Usuwanie sierści

Profesjonalne pranie dywanu to również usuwanie sierści. Jest to szczególnie ważna usługa dla wszystkich posiadaczy czworonożnych przyjaciół. Wiele osób nie korzysta na co dzień w tym celu z profesjonalnych usług, posiłkując się domowymi sposobami - szczotką i odkurzaczem. Do pewnego poziomu zdaje to rezultat, jednak aby dogłębnie pozbyć się psiej sierści z dywanu, należy zlecić usługę czyszczenia dywanów profesjonalnej firmie, która podda go szczotkowaniu i praniu z wykorzystaniem skutecznych i bezpiecznych środków chemicznych.

Niwelowanie przykrych zapachów

Eliminacja przykrych zapachów, to "efekt uboczny" usługi jaką jest pranie dywanów. Często już w następstwie prania wstępnego pozbędziemy się niepożądanego zapachu, generowanego przez resztki jedzenia, mocz, dym papierosowy czy zwierzęta domowe. Jest to szczególnie problematyczne, kiedy nieprzyjemny zapach wsiąknie głęboko we włókna dywanu i w żaden sposób nie jesteśmy sobie z tym wstanie poradzić za pomocą metod domowych. Pranie i czyszczenie dywanów w specjalistycznej firmie WURM pozwala usunąć nieprzyjemne zapachy NA ZAWSZE!

Odświeżenie i przywracanie kolorów

Kurz, zabrudzenia i inne naleciałości sprawiają, że dywan traci swój pierwotny, elegancki wygląd, a kolory wydają się przyblakłe, szare, bez wyrazu. Pranie dywanów, podobnie jak w przypadku tapicerek meblowych czy tapicerki samochodowej sprawia, że dywan odzyskuje swoje dawne kolory, prezentując się świeżo i atrakcyjnie. Taki dywan z powrotem może stanowić ozdobę mieszkania, domu lub biura. Pranie dywanów Wrocław? Tylko WURM!

WURM - profesjonalne czyszczenie dywanów - Wrocław

Pranie dywanów obejmuje szereg czynności, które trudno wykonać domowymi sposobami. Dlatego też warto zlecić usługę prania fachowcom. W poczet realizowanych przez naszą firmę działań wchodzą po uprzedniej konsultacji i ustaleniu szczegółów usługi: pranie wstępne, pranie główne, czyszczenie dywanu z plam i zabrudzeń oraz suszenie. Jeśli pranie dywanów i Wrocław, to tylko WURM! Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy, biurowce, urzędy oraz instytucje publiczne. Pierzemy dywany bezpośrednio u klientów w lokalu. Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie i świadczymy usługi na takim poziomie, by każdy z klientów chętne polecał nas dalej! Pranie dywanów we Wrocławiu to tylko część naszej działalności.

WURM to również takie usługi jak: