Wurm Czysta Tapicerka
Kompleksowe usługi czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzinPRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ - WROCŁAW

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej – czyszczenie kanap, narożników, foteli

Meble tapicerowane to element wyposażenia niemal każdego mieszkania lub domu. Fotele, kanapy, narożniki, pufy, krzesła z elementami tapicerowanymi… Z jednej strony wyglądają efektownie i nadają przytulności wnętrzom, z drugiej – narażone są na liczne zabrudzenia, szczególnie jeśli mamy w domu dzieci lub zwierzęta domowe. Pranie kanapy czy fotela domowymi sposobami może być do pewnego stopnia skuteczne, jednak większe zabrudzenia wymagają usługi profesjonalistów!

Pranie kanapy - Wrocław

Jeśli szukasz usługi fachowego prania kanapy, Wrocław jest miejscem, w którym znajdziesz specjalistów - firmę Wurm! Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem mebli tapicerowanych, w tym m.in. kanap na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości.

Pranie narożnika - Wrocław

Narożnik po latach stracił dawną świeżość i coraz częściej musisz przykrywać plamy kocem, pledem lub poduszkami? Zajmiemy się tym! Z powodzeniem czyścimy narożniki i inne meble tapicerowane wykorzystując specjalny odkurzacz piorący. Przy okazji, pozbędziesz się nie tylko plam, ale również sierści i nieprzyjemnych zapachów.

Pranie foteli - Wrocław

Przeprowadzimy dokładne czyszczenie foteli, usuwając plamy i zabrudzenia, bez ingerencji w ich strukturę. Twój ulubiony fotel odzyska dawny blask, stanowiąc nie tylko miejsce wypoczynku, ale również ozdobę wnętrza. Profesjonalne usługi czyszczenia foteli na terenie miasta Wrocław? Tylko WURM!

Pranie tapicerki meblowej - zalety

Czyszczenie tapicerki meblowej – jakich produktów używamy?

Pranie tapicerki meblowej, np. foteli, puf czy kanap, wymaga stosowania odpowiednich środków czyszczących. W firmie Wurm, stosujemy sprawdzone metody odplamiania z wykorzystaniem indywidualnie dopasowanego sprzętu i środków chemicznych. Przy okazji – poza nowym wyglądem i świeżością mebli tapicerowanych, pozbawiane są szkodliwych roztoczy, drobnoustrojów, pyłków oraz nieprzyjemnego zapachu, np. dymu papierosowego. Podsumowując, wiemy jak powinno odbywać się profesjonalne pranie tapicerki. Wrocław zna i docenia działalność firmy Wurm, o czym można przeczytać w licznych recenzjach!

Jakie dokładnie meble czyści firma Wurm?

W naszej ofercie znajduje się usługa prania tapicerki meblowej różnego rodzaju, jednak najczęściej zlecane nam usługi czyszczenia to:

Meble w mieszkaniu straciły dawną świeżość. Co robić?

Meble z elementami tapicerowanymi już po kilku latach tracą dawny kolor i świeżość, a przy okazji – pojawiają się na nich często uporczywe plamy i zabrudzenia. Pranie tapicerki meblowej to proces, który pozwala odświeżyć nasze ulubione meble, takie jak kanapy, sofy, narożniki czy fotele. Sprawdzone urządzenia i preparaty, doświadczeni pracownicy oraz staranność przy pracy – to elementy dzięki którym firma WURM zapewnia mieszkańcom Wrocławia i okolic fachowe wsparcie i pomoc w zakresie czyszczenia tapicerki meblowej. WURM to nie tylko pranie tapicerki meblowej. Świadczymy również takie usługi jak: